Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Czartery Bałtyk

Czartery Bałtyk – przygoda blisko nas

Czartery Bałtyk

 

Najchętniej wybieranym akwenem jest Adriatyk: Chorwacja, Słowenia, Czarnogóra. Ale coraz częściej wybieramy żeglowanie po Bałtyku. Tu nam najbliżej. W ostatnich latach oferta czarterowa znacznie się poprawiła. Pojawiły się nowe firmy czarterowe oraz nowoczesne jachty do czarterów. Ciekawe trasy, ekscytujące wyprawy. Wygodne i atrakcyjne są czartery oferowane przez firmy niemieckie. Szczególnie z Rugii. W dziale „Czartery Bałtyk” przygotowaliśmy ofertę nowoczesnych jachtów. Nowe, świetnie wyposażone, spełniające najwyższe standardy, dobre ceny.

 

Trasy rejsów Bałtyk

 

Zapytanie

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Termin (sobota-sobota)

Zapytanie

 

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.