Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Gdynia

 

Marina Gdynia

Świetna baza dla rejsów w kierunku Gotlandia, Olandia i Kalmar, Kłajpeda oraz Zatoka Gdańska. Marina Gdynia jest bazą dla dobrze wyposażonych i gotowych do żeglugi jachtów pełnomorskich. NaMarina_Gdynia każdym komplet środków ratunkowych i żeglarskich. W ofercie również czartery one way. Czarter one-way, czyli „w jedną stronę”, to okazja aby zobaczyć więcej, rejs nie kończy się w punkcie startowym, tylko w innym, wybranym przez Was porcie. Szczegóły czarteru w jedną stronę ustalamy indywidualnie. Każdy członek załogi objęty jest ubezpieczeniem NNW na warunkach polisy jachtu. Jacht posiada polisą OC i AC. Poniżej kilka przykładowych tras jakie można zaplanować z Mariny Gdynia. Bałtyckie rejsy z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Niewątpliwie wpływ na to ma powiększająca się każdego roku nowoczesna flota czarterowa, atrakcyjne ceny oraz bliskość akwenu. Nad Bałtyk mamy najbliżej i pomimo „szorstkiej” niejednokrotnie pogody, sezon trwa długo. Z Gdyni warto planować czartery trwające dłużej niż tydzień. Standardy zbliżone do tych, jakie znamy z Adriatyku.

Mapa_gdynia

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.