Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Kołobrzeg

 

Marina Kołobrzeg

Marina_Kolobrzeg

 

Marina Kołobrzeg to miejsce dla żeglarzy i motorowodniaków. Co roku marinę odwiedzają jachty z całego świata. Wolne chwile spędzić można w tym nadmorskim uzdrowisku na różne sposoby. Znakomity początek trasy w kierunku Bornholm, Christianso, Malmo, Kopenhaga, Sassnitz i Świnoujście . W Marinie Kołobrzeg mamy do zaoferowania całkowicie wyposażone i gotowe do żeglugi, nowoczesne jachty pełnomorskie. Na każdym  komplet środków ratunkowych i żeglarskich. Możliwy również czarter „one way”. Cennik jachtów jakie oferujemy z Mariny Kołobrzeg znajdziecie w zakładce „Czartery na Bałtyku” Każdy członek załogi objęty jest ubezpieczeniem NNW na warunkach polisy jachtu.  Jachty posiadają polisy OC i AC. Istnieje możliwość skorzystania z ubezpieczenia kaucji.
Mapa_kołobrzeg

 

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Prześlij do nas zapytanie

Czarter jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czarter jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji - wypoczynek na piaszczystych plażach i w krystalicznie czystej wodzie spełni oczekiwania każdego wymagającego wczasowicza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając rejsy po wodach Chorwacji, będziesz mógł wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo oraz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.