Profesjonalny czarter jachtów
w Chorwacji, Grecji i innych krajach.

Procedura rezerwacji rejsów w Chorwacji

  • Na początek oczekujemy informacji o ilości uczestników, typie jachtu, oraz planowanym terminie rejsu. Jeśli macie jakieś określone oczekiwania prosimy o dodatkowe informacje.
  • Przygotujemy wstępną ofertę. Zaproponujemy kilka jachtów z różnych roczników, co pozwoli Wam zorientować się w rozpiętości cen. To czas na decyzje.
  • Poinformujcie nas, jaki jacht najbardziej odpowiada Waszym oczekiwaniom.
  • Przygotujemy szczegółową ofertę na wybrany typ jachtu z różnych baz czarterowych (lub bazy wskazanej w zapytaniu)
  • Po zaakceptowaniu naszej oferty prześlemy „Potwierdzenie Rezerwacji” oraz „Ogólne Warunki Czarteru” w których zawarte będą wszystkie ustalenia.
  • Płatność : 50 % ceny czarteru w ciągu 7 dni od wystawienia potwierdzenia rezerwacji + 50% na miesiąc przed terminem zaokrętowania. Opłaty bazy dokonywane są w dniu przejęcia jachtu w firmie czarterowej (sprzątanie końcowe, taksa klimatyczna, depozyt, ew. ubezpieczenie kaucji lub inne uzgodnione dodatki
  • W dniu rozpoczęcia czarteru, z pracownikiem bazy dokonujecie przejęcia jachtu (check in)
  • Po zakończeniu rejsu, procedura oddania jachtu (check out) i odblokowanie kaucji.

procedura rezerwacji

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.