Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Gulety

Gulety – pomiędzy żeglarstwem a hotelem

Gulety to duże i wygodne statki żaglowo – motorowe.  Pierwotnie wykorzystywane były do połowu ryb. Współcześnie są luksusowymi jachtami. Wygodne, komfortowe kabiny, salony z dużymi jadalniami, piękne tarasami, możliwościami zabawy i pełnego relaksu. Pasażerowie są tu gośćmi mogącymi w pełni rozkoszować się wszystkimi atrakcjami jakie się im tu oferuje. W ofercie znajdziecie:

  • kąpiele morskie i słoneczne
  • doskonała lokalna kuchnia
  • sporty wodne (narty, jet ski, nurkowanie…)
  • wycieczki rowerowe

Wycieczka morska stylowym Guletem, to bardzo ciekawa forma spędzenia wakacji w gronie znajomych. Wygodne 2 osobowe kabiny z  łazienkami, na większości statków klimatyzacja, sporty wodne, ciekawy program turystyczny, możliwość zorganizowania wyżywienia na jachcie. W cenę oferty wliczone jest codzienne pływanie, załoga obsługująca statek i turystów, opłaty portowe (zależnie od oferty). To statki przygotowane do rekreacyjnego zwiedzania. W naszej ofercie : Chorwacja, Grecja, Turcja. 

Prześlijcie do nas zapytanie z podaniem miejsca i terminu a my przygotujemy dla Was ciekawą ofertę.

 

Wybrane Gulety w Chorwacji  

Gulety Gulet Alisa Gulet Andi Star Gulet Babac Gulet Barba Gulet Enigma Gulet Luna         Gulet Morning Star  

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.