Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Info.

 

Typ jachtu

W ofercie znajdziecie informacje o markach bardziej lub mniej prestiżowych. Właśnie typ i wielkość jachtu oraz rok jego wodowania decyduje o cenie czarteru. Jednak nie zawsze cena jest wyznacznikiem najlepszego wyboru. Pomożemy Wam w podjęciu decyzji.

Wielkość jachtu

Dostępne są jachty 2, 3, 4, 5 a nawet 6 kabinowe. Do dyspozycji mamy dwuosobowe kabiny oraz dodatkowe miejsca w mesie. Planując wynajęcie skippera należy przewidzieć dla niego miejsce na jachcie. To samo dotyczy kucharza. Część kabin na jachcie może mieć układ pionowy (dwie koje jedna nad drugą). Większość koi ma jednak układ jednopoziomowy. Gdy zabieracie w rejs dzieci, należy powiadomić nas o tym przed rejsem. Jacht zostanie w takim przypadku dodatkowo wyposażony (siatka na relingi, dziecięce kamizelki ratunkowe).  Oddzielnie uzgodnić należy obecność na jachcie zwierząt. Przekaż nam wszelkie informacje a my zadbamy na optymalny jacht dla Ciebie.

Akwen

Jaki akwen wybierzecie, to sprawa bardzo indywidualna. Wpływ na to ma wiele czynników. Ciekawość, doświadczenie, łatwość komunikowania się, stopień trudności planowanego rejsu, atrakcje turystyczne wybranej destynacji, koszty dojazdu …. Nasi żeglarze najczęściej wybierają : Chorwację, Grecję, Hiszpanię (Wyspy Kanaryjskie, Baleary). Coraz popularniejsze są Czarnogóra, Słowenia i czartery na Bałtyku.

Wybór mariny

Planując wypad do Chorwacji, polecamy naszą bazę w Śibeniku.  Z bezpiecznej i nowoczesnej mariny „Mandalina” z łatwością można dopłynąć do : Skradinu (malownicze wodospady Krki), Primostenu, Vodic, Parku Narodowego Kornati, Trogiru, Splitu, Hvaru, Omiśa, Visu, Komiży, Błękitnej Groty na wyspie Bishevo. A dla ambitniejszych żeglarzy możliwy jest też rejs do Dubrownika lub na półwysep Istria. Ale to tylko jedna z możliwości. Marin, będących bazami flot czarterowych, są w Chorwacji dziesiątki. To samo dotyczy innych kierunków (Grecja, Czarnogóra, Turcja…)

 

Zaprowiantowanie   Ubezpieczenia   Co zabrać   Dokumenty   Kasa jachtowa   Przejęcie jachtu  Zdanie jachtu  Dzień na jachcie

 

Informacje

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.