Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Kamery internetowe

 

Kamery w Chorwacji

Podglądamy na żywo, co dzieje się w miejscach które planujemy odwiedzić. Kamery internetowe zainstalowane w popularnych turystycznie miejscach przekazują bardzo przydatne informacje. Możemy podglądać pogodę, natężenie ruchu turystycznego, miejsca postojowe w portach. Może to być po prostu sposób na zabawę. Może uda się Wam wypatrzeć znajomą osobę lub znajomy jacht ? Nasz katalog jest cały czas uzupełniany o nowe kamerki. Jeśli macie adres do miejsca, które jeszcze nie jest „podglądane” na naszej stronie, prosimy o informację, byśmy mogli dodać to miejsce do naszego katalogu.

Kamery internetowe

Kamery internetowe

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.