Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Kasa jachtowa

 

Kasa jachtowa przeznaczona jest na zakup prowiantu, opłatę klimatyczną, końcowe sprzątanie, opłaty portowe, kotwicowiska, paliwo do silnika  …
Zwyczajowo rozliczaniem kasy jachtowej zajmuje się wyznaczony z załogi skarbnik. To on dba o to by funduszy wystarczyło na cały rejs.
Orientacyjna składka do kasy jachtowej to 160 euro. Dzieci i młodzież (w rejsach rodzinnych) 110 euro do 130 euro.
Na wielkość wydatków decydujący wpływ ma wybór portów w jakich będziecie się zatrzymywali. Czy będą to mariny, porty miejskie, czy zdecydowanie najłagodniejsze dla jachtowych finansów postoje na kotwicy.
Zawsze sugerujemy, by z kasy jachtowej nie finansować zakupu alkoholu oraz rachunków w restauracjach (poza rachunkiem skippera).
Skipper nie dokłada się do wspólnej kasy. Jeśli załoga zaplanuje posiłek na lądzie, dobry obyczaj nakazuje, by rachunek skippera uregulowany został z kasy jachtowej.
Najczęściej bez problemu udaje nam się sfinansować wszystkie wydatki związane z rejsem ze składki do kasy jachtowej. Bywają jednak rejsy na które wypływamy w „kameralnym” składzie. W przypadku załóg liczących 4-5 osób składka do kasy jachtowej może być wyższa.

Kasa jachtowa

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.