Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Navionics Map

 

Navionics Map

Narzędzie, które może być przydatne w sytuacjach awaryjnych lub na etapie planowania rejsu. darmowa mapa morska. W darmowej wersji brak wielu istotnych informacji. Ale to , co na niej znajdziecie też może być bardzo przydatne. Mapa Navionics obejmuje cały świat. Znajdziecie tu podstawowe informacje o szlakach żeglarskich, jak i o sieci dróg lądowych. Możliwości tej aplikacji są dużo większe po zalogowaniu się do systemu.
Użytkownicy nowoczesnych telefonów mają możliwość zainstalowania aplikacji nawigacyjnej Navionics na swoich urządzeniach mobilnych.

Navionics

Navionics Map

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.