Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Zdanie jachtu (check out)

 

Check out

Musimy dopilnować, by jacht powrócił do portu wyokrętowania w terminie uzgodnionym z armatorem. Standardowe czartery trwają do soboty i tego właśnie dnia załoga musi zejść z pokładu. Najczęściej godziną na jaką jacht powinien być przygotowany do check out  jest 09:00. Wiele firm prosi o powrót jednostki do portu już w piątkowy wieczór. Z reguły nie jest to problemem. Jeśli jednak nie jest to zgodne z naszymi planami, można telefonicznie Check outskonsultować z firma czarterową, czy możliwy jest sobotni powrót do mariny, bezpośrednio przed check out. Coraz więcej marin w piątkowe wieczory przygotowuje dla żeglarzy atrakcje. Z uwagi na to, powrót w piątek, to często dobry pomysł. Jacht przekazujemy sklarowany i uporządkowany. Wprawdzie opłaciliśmy sprzątanie końcowe, ale dobre obyczaje zobowiązują. W obecności skippera, pracownik firmy czarterowej sprawdzi cały jacht. Część podwodna sprawdzona zostanie przez nurka. O ile jacht zostanie zwrócony w niepogorszonym stanie, w biurze oddadzą nam całą zdeponowana kaucję. Odblokowanie środków na karcie kredytowej zostanie potwierdzone stosownym dokumentem, ale na odblokowanie kaucji na karcie poczekamy ok. 10 dni.
W przypadku, gdy w trakcie rejsu nastąpiły awarie, zgłaszamy ten fakt. Armator za drobne usterki nas nie obciąży. Ważne jest natomiast, by usterki zostały poprawione a kolejna załoga nie miała kłopotów. Poważniejsze uszkodzenia zostaną wycenione, a uzgodniona kwota potrącona zostanie z kaucji.
Zabezpieczeniem przed utratą kaucji jest jej ubezpieczenie. Jednak pamiętać należy, że w przypadku ubezpieczenia kaucji obowiązują warunki ubezpieczenia, w których zawarte są wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela.

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.