Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Rejs morski – dzień na jachcie

 

Rejs morski  ?

Jak to wygląda ? Żeglarze takich pytań nie zadają, ale są przecież żony, mężowie i znajomi, którzy nie byli jeszcze na morzu i nie połknęli rejs morskibakcyla. Pytanie takie zadają też turyści, szukający jakiejś nowej formy wypoczynku, którym znudziły się już wakacje na lądzie w hotelu czy w apartamencie. A na jachcie zawsze coś się dzieje. Samo zmaganie się z żywiołami daje dużo satysfakcji a często powoduje wydzielanie dużej dawki adrenaliny. Rejs morski to niekończący się ciąg przyjemności i niezapomnianych przeżyć. Niewielkie odległości pomiędzy portami, na akwenach czarterowych, pozwalają dostosować trasę do odporności załogi. Kotwicowiska w urokliwych zatokach, kąpiele w lazurowej wodzie. Malownicze porty, gdzie zawsze jest co oglądać i zwiedzać. Wyśmienita śródziemnomorska kuchnia. Do tego możliwość urozmaicenia wypoczynku na jachcie o nurkowanie, rafting, canyoning, paintball, wycieczki rowerowe, wycieczki górskie, skutery wodne. Wieczory przy gitarze i kieliszku wyśmienitego wina.
Przekonajcie się sami. Popłyńcie z nami w rejs. Będziecie wspominali go w zimowe wieczory i czekali na nowy sezon, by znów wyruszyć na morze .

Przykładowa relacja z rejsu

Największe chorwackie atrakcje

Rejs morski - najpiękniejsze miejsca Chorwacji

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.