Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Ubezpieczenia

 

Wszystkie jachty czarterowe posiadają ubezpieczenie CASCO i OC. Kaucja wpłacana w dniu przejęcia jachtu przeznaczona jest na pokrycie ewentualnych szkód, do wartości udziału własnego. Jeśli jacht zwracany jest bez uszkodzeń, kaucja zostaje w całości zwrócona. Większość firm czarterowych oferuje możliwość wykupienia bezzwrotnego ubezpieczenia kaucji. Opcja taka pozwala ograniczyć związane z uszkodzeniem jachtu, ryzyko finansowe, do minimum. Można też wykupić ubezpieczenie kaucji w wyspecjalizowanej firmie ubezpieczeniowej. Na większość jachtów załoga ubezpieczona jest od następstw nieszczęśliwych wypadków, ale tylko w zakresie ograniczonym do pokładu jachtu. Z tego względu prosimy pamiętać o wykupieniu odpowiedniej ochrony, oraz zabraniu Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). W wielu krajach właśnie karta NFZ jest podstawowym dokumentem potwierdzającym posiadanie uprawnienia do opieki medycznej (np.Chorwacja).

 

Ubezpieczenia

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.