Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Inne akweny

Nie tylko Chorwacja – poznajcie inne akweny

Czarnogóra

Czarnogóra z każdym rokiem rozbudowuje swoja ofertę czarterową. Jednak w porównaniu do popularnego sąsiada, mało tu jeszcze jachtów czarterowych. Ceny czarterów wyższe niż w Chorwacji. Pomimo nieporównywalnie krótszej linii brzegowej w porównaniu do Chorwacji czy Grecji zapewniamy, że w trakcie tygodniowego czarteru jest gdzie pływać. Sama zatoka Kotorska zasługuje na kilkudniową obecność. Czarnogórskie wybrzeże tętni życiem: bazary, muzyka, dyskoteki. Raj dla osób szukających zabawy. Dojechać tu można samochodem lub polecieć samolotem (Dubrownik, Tirana, Podgorica). Firmy czarterowe zapewniają transfery lotniskowe w przystępnych cenach.

Turcja

Turcja z każdym sezonem przyciąga coraz więcej żeglarzy i skutecznie konkuruje z innymi akwenami. Przyjazna atmosfera, bardzo wysoki poziom usług, coraz atrakcyjniejsze połączenia lotnicze, to przyczyny rosnącego zainteresowania. Planując rejs w Turcji, macie możliwość pływania  po wodach tureckich, lub odwiedziny pobliskich greckich wysp i wysepek. Wpłynięcie na wody greckie wiąże się jednak z dodatkowymi opłatami.

Włochy

Wspólnie z naszymi włoskimi Partnerami zapraszamy na żagle do Italii. Proponujemy jachty z portów na morzach Półwyspu Apenińskiego (Liguryjskie, Tyrreńskie, Jońskie, Adriatyckie) oraz z portów Sycylii i Sardynii. Włochy do doskonała kuchnia, przyjaźni ludzie, perły architektury, przyciągające turystów z całego świata.

Karaiby

Nazwa Karaiby pochodzi od Indian nazywanych Karaibami (Carib), którzy niegdyś zamieszkiwali część Karaibów określaną dziś jako Małe Antyle.
Karaiby to grupa wysp położonych w Ameryce Środkowej, które oddzielają Ocean Atlantycki od Morza Karaibskiego i Zatoki Meksykańskiej. Obejmują linię brzegową należącą do dwunastu państw i niezliczoną ilość wysepek. Na wielu wyspach wciąż znajdują się czynne wulkany. Część wysepek zbudowana jest z martwych szkieletów koralowców. Najlepszą porą do żeglowania po Karaibach jest okres od grudnia do kwietnia. Jest to pora sucha, wolna od deszczy i huraganów.

Słowenia

Słowenia, choć niewielka obszarem, oferuje atrakcje na miarę kraju kilkakrotnie większego. Warto naocznie sprawdzić cuda tutejszego krajobrazu, kuchni, architektury, morskiej bryzy i przekonać się o wielkiej serdeczności mieszkańców. Słowenia to kraj, który doskonale ilustruje powiedzenie „małe jest piękne”. Kraj ten był niegdyś częścią Austro-Węgier. Stolica Słowenii, Lublana, została założona w czasach Imperium Rzymskiego. Popłynąć stąd można zarówno do pobliskich Włoch, jak i do sąsiadującej ze Słowenią Chorwacji. Wśród wszystkich Śródziemnomorskich akwenów, ten położony jest najbliżej.

Hiszpania

Hiszpańskie wybrzeże z wieloma pięknymi portami i miastami od lat przyciąga wielu żeglarzy. Rozwój tanich linii lotniczych przybliżył nam też Baleary i Wyspy Kanaryjskie. Zróżnicowana, rozbudowana oferta powoduje, że Hiszpania przez cały rok ma coś do zaoferowania. Od kwietnia do listopada basen morza śródziemnego a od listopada do maja  polecamy czartery jachtów na Wyspach Kanaryjskich.

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.