Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Jachty żaglowe / rozwiązania funkcjonalne

Jachty żaglowe – najpopularniejsze rozwiązania funkcjonalne

Jachty żaglowe na wymarzony rejs powinniśmy dobierać bardzo starannie. Warto zastanowić się, czy w trakcie rejsu, salon chcemy mieć wolny, czy planujemy tam dodatkowe miejsce do spania ? Latem bardzo często się zdarza, że wysokie temperatury skłaniają część załogi do spania w kokpicie lub na pokładzie. W takiej sytuacji, nie ma problemu z miejscami. Znaczenie ma też ilość węzłów sanitarnych. Szczególnie przy licznej załodze, ma to duże znaczenie. Kolejnym elementem jest układ kabin. Częstym rozwiązaniem są kabiny „piętrowe”. Jest to wygodne przy załodze składającej się np. z samych facetów. Ale jeśli mamy w załodze pary, kabina taka nie jest szczęśliwym rozwiązaniem.

 

Kliknij na odpowiedni schemat

jachty żaglowe

jachty żaglowe

jachty żaglowe

jachty żaglowe

Katamarany

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.