Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Jachty motorowe

Jachty motorowe , coraz popularniejsze wśród czarterujących, to alternatywa dla czarterów jachtów żaglowych. Wraz z naszymi Partnerami proponujemy samodzielne czartery lub czartery ze skipperem. Najpopularniejsze akweny to Chorwacja i Grecja, ale w naszej ofercie znajdziecie też inne akweny czarterowe. Jeśli planujecie czarter jachtu motorowego ze skipperem, oferujemy wyłączniejachty motorowe skipperów polecanych przez armatorów czarterowanych jachtów.  Wszystkie nasze łodzie to bezpieczne i kompleksowo wyposażone jednostki.
Zapraszamy wszystkich, zarówno rodziny z dziećmi, jak i grupy przyjaciół, ludzi młodych i seniorów. Jesteśmy przekonani, że ta forma aktywnego wypoczynku przypadnie do gustu każdemu!

 

 

Jak rezerwować ?

  • Prześlij do nas zapytanie ofertowe z informacją o ilości uczestników, typie jachtu, oraz planowanym terminie rejsu. Jeśli macie jakieś określone oczekiwania prosimy o dodatkowe informacje.
  • Przygotujemy wstępną propozycję na kilka najciekawszych jachtów z naszej oferty.
  • Teraz czas na Waszą decyzję – który jacht wybieracie ?
  • Przygotujemy szczegółową ofertę na wybrany jacht.
  • Po zaakceptowaniu naszej oferty prześlemy „Potwierdzenie Rezerwacji”  oraz „Ogólne Warunki Czarteru”.
  • Płatność : 50 % ceny czarteru w ciągu 7 dni od wystawienia potwierdzenia rezerwacji + 50% na miesiąc przed terminem zaokrętowania. Opłaty bazy dokonywane są w dniu przejęcia jachtu w firmie czarterowej.
  • W dniu rozpoczęcia czarteru, z pracownikiem bazy dokonujecie przejęcia jachtu (check in)
  • Po zakończeniu rejsu, procedura oddania jachtu (check out) i odblokowanie kaucji.

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.