Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Jachty żaglowe i motorowe

Żaglowe lub motorowe – co kto lubi !

Wybierając jacht żaglowy lub motorowy, najczęściej bierzemy pod uwagę cenę czarteru, bądź rok produkcji. Na rynku czarterowym oferta jest bardzo rozbudowana. Armatorzy oferują  jednostki francuskie, niemieckie, włoskie, chorwackie  …  Coraz większym uznaniem cieszą się też łódki z Polski. W segmencie jachtów czarterowych najprężniej działającą polską stocznią, jest Delphia Yachts z Olecka, oferująca zarówno  żaglówki jak i motorówki. W segmencie jachtów luksusowych  sukcesy odnosi stocznia Sunreff z Trójmiasta. Do czarteru oferujemy jachty żaglowe, jak i motorowe. Każdy znajdzie u nas coś interesującego. Dla wymagających, nasi Partnerzy posiadają w swoich flotach jachty o bardzo wysokim standardzie z możliwością wynajęcia obsługi / skipper, stewartd, kucharz… W każdym przypadku pomagamy w wyborze i służymy całym naszym doświadczeniem.
W zakładce „Katalog” prezentujemy najchętniej wybierane jachty czarterowe. Katalog jachtów jest cały czas uzupełniany.

Aby znaleźć jachy dla siebie, skontaktuj się z nami / bezpośrednio lub przez formularz kontaktowy

Jachty żaglowe

jachty motorowe

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.