Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Karaiby

 

WYBÓR TERMINU

 

Polecamy terminy pomiędzy listopadem a czerwcem, czyli w okresie, kiedy nie ma huraganów a pora sucha sprzyja żeglarzom. Deszcze padają rzadko, wiatry wieją ze wschodniej z kierunków od NE do SE z siłą 3 – 6 B zapewniając znakomite warunki do żeglowania. Połączenie wyśmienitych warunków pogodowych z pięknymi zatokami i  kotwicowiskami czynią Karaiby żeglarskim rejem.

 

 

 

 

OFERTA

Najczęściej wybieranym na Karaibach typem jachtu, jest katamaran. Wraz z naszymi partnerami proponujemy szeroka gamę tych jednostek. Od ekonomicznych jednostek o wielkości 38 stóp po duże i komfortowe.Karaiby - regiony żeglugi

Współpracujemy z większością armatorów na tym akwenie

 

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.