Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Kwatery Chorwacja

„Kwatery Chorwacja” – oferta wypoczynku na lądzie. Kwatery prywatne, hotele, apartamenty, latarnie morskie. Wraz z naszym chorwackim Partnerem udostępniamy imponującą ilość miejsc wypoczynku w Chorwacji. Znajdziecie tu zarówno propozycje budżetowe, jak i dostosowane dla najbardziej wymagających klientów. Chorwacja to zdecydowanie jeden z najciekawszych kierunków jakie mamy do dyspozycji, planując wakacyjny wypoczynek. Przede wszystkim jest to kraj bardzo bezpieczny, co jest bardzo ważnym warunkiem wyborów.
Z uwagi, że naszą specjalnością są żeglarskie rejsy po Adriatyku, stwarza to okazję do połączenia wypoczynku na lądzie z fascynującą przygodą morską. Zapoznajcie się z naszą propozycją rejsów w Chorwacji. A dla żeglarzy proponujemy samodzielne czartery.

 

Kwatery Chorwacja

Kwatery Chorwacja – wyszukiwarka apartamentów i hoteli

 

Kwatery ChorwacjaKwatery Chorwacja

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Prześlij do nas zapytanie

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji - wypoczynek na piaszczystych plażach i w krystalicznie czystej wodzie spełni oczekiwania każdego wymagającego wczasowicza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając rejs po wodach Chorwacji, będziesz mógł wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo oraz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.