Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Chorwacja – apartamenty, hotele, latarnie

Oferta wypoczynku na lądzie. Kwatery prywatne, hotele, apartamenty, latarnie morskie. Wraz z naszym chorwackim Partnerem udostępniamy imponującą ilość miejsc wypoczynku w Chorwacji. Znajdziecie tu zarówno propozycje budżetowe, jak i dostosowane dla najbardziej wymagających klientów. Chorwacja to zdecydowanie jeden z najciekawszych kierunków jakie mamy do dyspozycji, planując wakacyjny wypoczynek. Przede wszystkim jest to kraj bardzo bezpieczny, co jest bardzo ważnym warunkiem wyborów.
Z uwagi, że naszą specjalnością są żeglarskie rejsy po Adriatyku, stwarza to okazję do połączenia wypoczynku na lądzie z fascynującą przygodą morską. Zapoznajcie się z naszą propozycją rejsów w Chorwacji. A dla żeglarzy proponujemy samodzielne czartery.

 

Kwatery Chorwacja

Chorwacja – wyszukiwarka apartamentów, hoteli, latarni

 

Znalezione obrazy dla zapytania chorwacja latarnieKwatery Chorwacja

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.