Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Majówka na jachcie

Majówka na jachcie – sposób na długi weekend.

Układ dni wolnych w okresie weekendu majowego jest bardzo korzystny. Trzy dni urlopu pozwala na zaplanowanie 9 dniowego wyjazdu. Jeśli majówka w Chorwacji, to zapraszamy na rejs pod żaglami. Świetny sposób zwiedzania tego pięknego kraju, zarówno dla doświadczonych żeglarzy, jak i dla nowicjuszy.
Wypływamy z portów na terenie Dalmacji (Zadar, Sukośan, Biograd, Sibenik, Trogir, Split)
Przygoda, wyśmienita śródziemnomorska kuchnia, zapierające dech zabytki (TrogirDubrownik, Korčula, Hvar) – to powody, dla których warto zarezerwować miejsce na jachcie.

 

wielkanoc

 

Trasa rejsu do Dubrownika

  • Sobota               /  zaokrętowanie 
  • Niedziela            /  trasa do Dubrownika
  • Poniedziałek       /  zwiedzanie Dubrownika
  • Wtorek               /  żegluga na wyspę Mljet
  • Środa                 /  odwiedzamy Korćulę
  • Czwartek            /  wizyta w Hvarze
  • Piątek                /  powrót do portu macierzystego
  • Sobota               /  wyokrętowanie, do godz 09:00

 

Prezentowana trasa rejsu jest propozycją i może ulec zmianie zależnie od warunków atmosferycznych, sprawności załogi oraz decyzji skippera podejmowanych z myślą o bezpieczeństwie załogi i jachtu.

JACHTY  

Jachty dobieramy zależnie od ilości zgłoszonych uczestników. Wypływamy z portów na terenie Dalmacji, pomiędzy Zadarem a Splitem. Gwarantujemy nowoczesne i bezpieczne jachty, posiadające koncesję czarterową i sprawny serwis na wypadek kłopotów na wodzie. Rejsy prowadzą nasi sprawdzeni, współpracujący z nami od wielu sezonów, polscy skipperzy. 

 

Rejsy Chorwacja

DOJAZD

Uczestnikom rejsów oferujemy transport autokarowy w promocyjnej cenie 420 złotych (za przejazd w obie strony, od osoby).

ZAŁOGA

Od uczestników nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego. W trakcie rejsu uczestnicy stanowią załogę, która bierze udział w codziennych pracach na pokładzie jachtu. Skipper dba zarówno o bezpieczeństwo jak i o dobrą atmosferę na pokładzie jachtu. Główne posiłki przygotowywane są na jachcie, co nie przeszkadza w poznawaniu lokalnej kuchni w miejscowych, chorwackich knajpkach. W przypadku, gdy załoga zaplanuje posiłek na lądzie, rachunek skippera reguluje kasa jachtowa. Podczas rejsu możliwe jest uzyskanie certyfikatu ISSA. Po rejsie wystawiamy „opinię z rejsu”.

 

WIEK UCZESTNIKÓW

Na rejsy z udziałem dzieci przeznaczamy wybrane terminy, w których organizujemy rejsy rodzinne. W proponowanym terminie majowym, na trasie Trogir – Dubrownik – Trogir, zaplanowaliśmy rejs dla osób w wieku od 16 lat wzwyż.

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Prześlij do nas zapytanie

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji - wypoczynek na piaszczystych plażach i w krystalicznie czystej wodzie spełni oczekiwania każdego wymagającego wczasowicza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając rejs po wodach Chorwacji, będziesz mógł wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo oraz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.