Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Majówka na jachcie

Majówka na jachcie – sposób na długi weekend.

Układ dni wolnych jest bardzo korzystny. 3 dni urlopu pozwalają na zaplanowanie 9 dniowego wyjazdu. Rejs pod żaglami to świetny sposób zwiedzania Chorwacji, zarówno dla doświadczonych żeglarzy, jak i dla nowicjuszy. Przewidzieliśmy też zorganizowanie rejsu rodzinnego, z dziećmi na pokładzie.
Wypływamy z portów na terenie Dalmacji (Zadar, Sukośan, Biograd, Sibenik, Trogir, Split)
Przygoda, wyśmienita śródziemnomorska kuchnia, zabytki (TrogirDubrownik, Korčula, Hvar) – to powody, dla których warto zarezerwować miejsce na jachcie.

 

Majówka w Chorwacji

 • jacht z naszej oferty, dobrany zależnie od ilości uczestników, nie starszy niż 2005 rok
 • koja             1 150 zł/os
 • kabina          2 180 zł
 • kasa jachtowa, ok. 150 euro/os
 • polski skipper
 • bez kaucji za jacht

wielkanoc

 

Trasa rejsu do Dubrownika

 • Sobota               /  zaokrętowanie 
 • Niedziela            /  trasa do Dubrownika
 • Poniedziałek       /  zwiedzanie Dubrownika
 • Wtorek               /  żegluga na wyspę Mljet
 • Środa                 /  odwiedzamy Korćulę
 • Czwartek            /  wizyta w Hvarze
 • Piątek                /  powrót do portu macierzystego
 • Sobota               /  wyokrętowanie, do godz 09:00

 

Prezentowana trasa rejsu jest propozycją i może ulec zmianie zależnie od warunków atmosferycznych, sprawności załogi oraz decyzji skippera podejmowanych z myślą o bezpieczeństwie załogi i jachtu.

JACHTY  

Jachty dobieramy zależnie od ilości zgłoszonych uczestników. Wypływamy z portów na terenie Dalmacji, pomiędzy Zadarem a Splitem. Gwarantujemy nowoczesne i bezpieczne jachty, posiadające koncesję czarterową i sprawny serwis na wypadek kłopotów na wodzie. Rejsy prowadzą nasi sprawdzeni, współpracujący z nami od wielu sezonów, polscy skipperzy. 

 

Rejsy Chorwacja

DOJAZD

Uczestnikom rejsów oferujemy transport autokarowy w promocyjnej cenie 420 złotych (za przejazd w obie strony, od osoby).

ZAŁOGA

Od uczestników nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego. W trakcie rejsu uczestnicy stanowią załogę, która bierze udział w codziennych pracach na pokładzie jachtu. Skipper dba zarówno o bezpieczeństwo jak i o dobrą atmosferę na pokładzie jachtu. Główne posiłki przygotowywane są na jachcie, co nie przeszkadza w poznawaniu lokalnej kuchni w miejscowych, chorwackich knajpkach. W przypadku, gdy załoga zaplanuje posiłek na lądzie, rachunek skippera reguluje kasa jachtowa. Podczas rejsu możliwe jest uzyskanie certyfikatu ISSA. Po rejsie wystawiamy „opinię z rejsu”.

 

WIEK UCZESTNIKÓW

Standardowo, do udziału w rejsach zapraszamy uczestników w wieku, którzy ukończyli 16 lat.
Na „rejsy rodzinne”, z dziećmi przeznaczyliśmy kilka wytypowanych w sezonie terminów. Jeden z „rejsów rodzinnych” zaplanowany jest w Chorwacji, w terminie „majówki”.

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.