Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

O nas

o nas

 

O nas : żeglarstwem zajmujemy się od 2006 roku.

Początki, to współpraca z kilkoma zaledwie chorwackimi partnerami oraz zakup własnego jachtu, który pozwolił nam na zaproponowanie unikatowej oferty, obejmującej czartery jachtów i rejsów pod żaglami. W kolejnych latach poszukiwaliśmy kolejnych partnerskich kontaktów. Na początku w Chorwacji, a następnie pojawiła się perspektywa rozwinięcia oferty na inne akweny. W naszych propozycjach pojawiły się oferty czarteru jachtów w Grecji, Turcji, Hiszpanii i innych krajach. Rosnąca ilość zawieranych kontraktów spowodowała, że środowisko czarterowe dowiedziało się o nas i to my staliśmy się atrakcyjnym partnerem dla firm czarterowych z całego świata. To one zaczęły zabiegać o współpracę i aktualnie możemy się poszczycić kontaktami z niemal wszystkimi armatorami jachtów czarterowych na całym świecie. Zawarte umowy partnerskie pozwalają nam oferować jachty w cenach naszych Partnerów, uwzględniających wszystkie aktualne akcje promocyjne i zniżki. Ale to nie wszystko. Dla naszych klientów negocjujemy jeszcze lepsze warunki.o nasPoczątkowo zajmowaliśmy się organizacją indywidualnych rejsów żeglarskich oraz czarterami jachtów żaglowych i motorowych. Z czasem w naszej ofercie pojawiły się stylowe gulety, wyprawy żeglarsko – nurkowe, propozycje wypoczynku stacjonarnego. W miarę zdobywania coraz lepszej pozycji na rynku, pojawiły się zlecenia od dużych firm. W dorobku mamy organizację kilku dużych rejsów w międzynarodowej obsadzie. Na naszych jachtach gościli żeglarze z Węgier, Francji, Anglii, Rumunii, Rosji, Bułgarii, Niemiec. Nasza oferta jest cały czas rozwijana. Współpracujemy z wiodącymi przewoźnikami oferującymi transport autokarowy do Chorwacji. W trakcie rejsów, uczestnicy mają możliwość przystąpić do szkolenia żeglarskiego „Inshore Skipper ISSA”. Dla wymagających, poszukujących „odrobiny” luksusu, jesteśmy w stanie zaproponować prestiżowe megajachty z profesjonalną załogą. A dla pragnących spędzić niezapomniane wakacje na morzy – rejsy luksusowymi statkami wycieczkowymi. Wypoczynek na statkach oferujących mnóstwo atrakcji. Szczególnie polecany rejsy z polskim pilotem.

Sposób na najwspanialszy wakacyjny wypoczynek, przygodę pod żaglami, ekscytujące doświadczenia ?  Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami !

 

 

Zapraszamy

Krzysztof i Bogusia Zaręba

 

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.