Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Rejsy rodzinne

Rejsy rodzinne – pod żaglami w gronie rodziny

To rejsy szczególne. Mamy na pokładzie malutkich załogantów, którym zapewnić musimy bezpieczeństwo w trakcie żeglugi. Czujne oko rodziców nie wystarczy. Jachty przeznaczone na te rejsy wyposażone są w siatki na relingi, zabezpieczające dzieci przed wypadnięciem za burtę, małe kamizelki ratunkowe. W burzliwe dni staramy się zorganizować atrakcyjne rodzinne rozrywki w bezpiecznych portach. Program i trasy rejsów planujemy z rodzicami tak, by stworzyć „maluchom” warunki do bezpiecznego i wesołego żeglowania. Nasi Goście mają zapewnione miejsca w kabinach 2-osobowych.

 

 

Jachty dobrane zostaną w zależności od ilości zgłoszonych rodzin.
Poza zaplanowanymi w cenniku terminami, rejsy rodzinne są możliwe o ile ilość zgłoszonych osób pozwoli na skompletowanie załogi przynajmniej na jacht 2 kabinowy (miejsc: 4+1+skipper).

Cena rejsu rodzinnego zgodna z cennikiem

  • dzieci w wieku do 16 lat 10% dodatkowej zniżki
  • dzieci do 4 lat w kabinie z rodzicami – zniżka 65% od ceny podstawowej (tylko Delphią 37, s/y La Passion du Vin)

Opłaty w Chorwacji (kasa jachtowa)

  • 160 euro/os dorosła
  • 130 euro/młodzież w wieku 4 – 17 lat
  • 60 euro/dzieci do 4 lat

 

Jak w każdym innym rejsie, tak i w rejsach rodzinnych możliwe jest zatrudnienie kucharza. Dla wielu rodziców to duże ułatwienie. Zamawiając kucharza, pamiętać jednak należy, o zapewnieniu mu miejsce na jachcie oraz transportu.  Przygotowanie posiłków nie będzie już problemem. Można powiedzieć „zrobią się same”. Pozostanie tylko uzgadnianie menu na kolejne dni.

 

 Adriatyckie rodzinne żeglowanie / relacja z rejsu

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.