Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Lagunatour Cup 2015

Klasyfikacja końcowa

Udział brało 7 załóg. Wszystkie załogi wystartowały w 5 rozegranych wyścigach. Warunki były wymagające, do 9B. To były nasbardziej ekscytujące regaty z całej serii „Lagunatour Cup”. Tym razem nie planowaliśmy długich, ponad 100 milowych tras. Rywalizacja odbywała się na krótkich dystansach, co pozwoliło na bezpośrednią walkę w poszczególnych biegach. Rywalizacja trwała do ostatniego wyścigu. Nie zanotowaliśmy żadnej poważnej awarii. Podsumowanie regat, tak jak przed rokiem, zorganizowaliśmy u Roberta w konobie „Donje Banda”.

  1. Grzegorz Sieja
  2. Krzysztof Zaręba
  3. Artur Palimonka
  4. Przemek Łebkowski
  5. Wojtek Kubacki
  6. Ryszard Jaskóła
  7. Marcin Kuźmiński

Dziękujemy wszystkim załogom za wspaniałą rywalizację

 

 REGATY W OBIEKTYWIE PRZEMKA

 

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.