Przeżyj niezapomniane wakacje na morzu.
Chorwacja i Grecja czekają!

Wycieczkowce

Wycieczkowce – pełna oferta

Zwiedzanie świata na pokładach luksusowych statków wycieczkowych jest aktualnie jedną z najmodniejszych form wypoczynku.
Niezaprzeczalną zaletą jest to, że w wygodny sposób, bez konieczności ciągłego rozpakowywania i pakowania bagażu, możemy zwiedzić niemal każdy zakątek świata, a korzystając z wycieczek fakultatywnych, poznać najciekawsze zabytki  portu, do którego zawija statek.
Zimą, szczególnym powodzeniem cieszą się Karaiby. Wiosną i jesienią statki odwiedzają głównie porty w basenie Morza Śródziemnego. Norweskie Fiordy, stolice Bałtyckie, Grenlandię i Spitzbergen można odwiedzić latem.

 
Wycieczkowce
 

Rejs, to  przede wszystkim wspaniałe wakacje, które zaczynają się od momentu wejścia na pokład.
Statki to pływające hotele –  kurorty, oferujące nie mniej atrakcji niż popularne turystyczne miejscowości. Do dyspozycji gości są restauracje, bary, dyskoteki, baseny, jacuzzi, centrum odnowy biologicznej, boiska sportowe, sale gimnastyczne, pole do gry w golfa, ściana do wspinaczki, kasyno, kino czy teatr.  Należy w tym miejscu podkreślić, że korzystanie z zaplecza sportowo – rekreacyjnego oraz udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku, jest już wliczone w cenę rejsu. Rejs statkiem wycieczkowym może być też ciekawą formą zorganizowania firmowego spotkania biznesowego, lub nagrodą motywacyjną dla najlepszych pracowników. Możecie zaplanować wspólne wakacje ze znajomymi, jak i w gronie rodzinnym. Opłaty za dzieci są naprawdę symboliczne.
Wakacje na morzu są wyjątkowe i niepowtarzalne, a standard oferowanych usług najwyższy z możliwych.

Laguna Krzysztof Zaręba
Grota Roweckiego 2 lok. 56
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Tel. +48 501 263 371

Zawsze: 10:00 - 18:00

lagunatour@poczta.onet.pl

NIP: PL7741435806
Znajdź: jachty, rejsy, szkolenia

Czartery jachtów w Chorwacji

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, zapewniając naszym Klientom możliwość pływania po wyjątkowo czystych wodach tego kraju i poznawanie jego kultury.

Czartery jachtów w Grecji

Polecamy czarter jachtów w Grecji. Wypoczynek w sąsiedztwie piaszczystych plaż, na krystalicznie czystej wodzie, spełni oczekiwania każdego wymagającego żeglarza.

Rejsy w Chorwacji

Wybierając adriatycki rejs w Chorwacji, będziesz mógł przeżyć wspaniałą przygodę i wypocząć jak nigdy dotąd. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, polskiego skippera. Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.